Wystaw za darmo Rejestracja Logowanie

Nie tego szukasz? Przejrzyj inne ogłoszenia z tej kategorii (NieruchomościGrunty i działkiRekreacyjne). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

REKREACYJNA DZIAŁKA Z DOMEM k/Jeziorska

Cena: 97 000 zł / sztukę

Do sprzedaży rekreacyjna zabudowana nieruchomość  zlokalizowana na granicy pięknego leśnego kompleksu, pośród innych działek letniskowych.


Działka znajduje się w bliskim sąsiedztwie Zbiornika Jeziorsko, we wsi Łyszkowice, gminy Pęczniew, powiatu poddębickiego, w promieniu ok. 15 km od Uniejowa i ok. 15 km od Poddębic.

Nieruchomość o nr ewidencyjnym  1041   mapy.geoportal.gov.pl/imap/?

locale=pl&gui=new&sessionID=3637255
posiada powierzchnię 1039 m2 (20m x 52m), jest w całości ogrodzona stalową siatką wraz z bramą wjazdową. Estetycznie zagospodarowana z licznymi nasadzeniami: jabłonie, modrzewie, świerki, sosny.
Na jej terenie posadowiony jest niewielki dom letniskowy w pełni wyposażony, przystosowany do zamieszkania całorocznego o pow. całkowitej ponad 60 m2 i użytkowej 56 m2 oraz murowany bydynek gospodarczy - komórka o pow. 6 m2.

Dom bez podpiwniczenia, ocieplony 12-centymetrowym styropianem, parterowy z poddaszem użytkowym posiada instalację elektryczną, siłę oraz instalację wodno-kanalizacyjną. Ogrzewanie własne kominkowe.
Woda doprowadzona jest ze studni głębinowej o gł. 57 m. Ciepła woda podgrzewana bojlerem elektrycznym. Ścieki odprowadzane do dwukomorowej oczyszczalni.
Dach pokryty ocynkowaną blachą, strop drewniany.
Stolarka okienna i drzwiowa częściowo drewniana, częściowo PCV.

Parter domu wyodrębnia pokój dzienny o pow. 20 m2, łazienkę wyposażoną w natrysk prysznicowy wraz z WC, kuchnię z funkcjonalnym schowkiem oraz taras.
Na poddaszu zaprojektowano dwa pokoje ze skosami ściennymi o pow. 15 i 10 m2.  Tutaj także znajduje się balkon.  
Wszystkie pomieszczenia wykonane w  standardzie umożliwiającym całoroczny pobyt.
Podłogi pokryte deskami z sosny, ściany w boazerii i tynku cementowo-wapiennym.
Łazienka oraz pomieszczenie kuchenne wykończone glazurą oraz terakotą. 

Niewielki budynek gospodarczy pokryty eternitem.

Wyjątkowa lokalizacja nieruchomości pozwala odpocząć od miejskiego zgiełku. Spokój i czyste powietrze zapewnia bezpośrednie sąsiedztwo lasów !

Działka położona w promieniu 6 km od portu jachtowego w Pęczniewie i 9 km od portu w Ostrowie Warckim.

Zapezentowana cena ofertowa obejmuje także wyposażenie nieruchomości.

Bardzo polecam !


BEST HOME NIERUCHOMOŚCI Barbara Grabia /nr lic. zaw. 13586/
Sieradz, ul. Sarańska 5/102
tel: 502 554 636 ; barbaragrabia@onet.eu


www.bhnsieradz.oferty.net

Podane informacje nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 i następnych oraz 71 Kodeksu Cywilnego. Dane dotyczące nieruchomości zostały podane  przez właściciela nieruchomości i stanowią zaproszenie do rokowań.


 

 

 


 

 

 

Ostatnie zmiany: 08.01.2018 14:26
Wygasa za 19 dni
Rozpoczęcie: 08.01.2018, 14:13, zakończenie: 07.02.2018, 14:13

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - ogłoszenie zostanie sprawdzone w pierwszej kolejności!

BESTHOME

  502 554 636

Lokalizacja

  • Łyszkowice (gmina Pęczniew)

Lista kategorii