Wystawiaj za darmo Rejestracja Logowanie

Nie tego szukasz ? Przejrzyj inne oferty z tej kategorii (Rynek PracyDam pracęPraca dodatkowa). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Audytor/Tajemniczy klient

Oferta wygasła.Agencja Badawczo-Marketingowa Fast Solutions z siedzibą w Rzeszowie poszukuje osób zainteresowanych podjęciem dodatkowej pracy jako

Tajemniczy Klient

Zadaniem Tajemniczego Klienta jest wizytacja różnego rodzaju placówek handlowo-usługowych t.j. sklepy, salony, restauracje, drogerie, banki itd. Wcielając się w rolę potencjalnego klienta, audytor - w sposób niejawny - obserwuje otoczenie i ocenia jakość obsługi w odwiedzanej placówce zgodnie z otrzymanymi kryteriami.

Przed kandydatami nie stawiamy żadnych formalnych wymogów odnoszących się do wykształcenia. Najważniejsze jest dla nas zaangażowanie i rzetelność audytora. Poszukujemy osób pełnoletnich, którym obsługa komputera, korzystanie z Internetu oraz urządzeń mobilnych nie sprawia żadnego problemu.

Jeżeli jesteś dobrym obserwatorem, potrafisz spontanicznie zainscenizować sytuację wskazaną w scenariuszu wizyty i zachować zimną krew w sytuacjach stresowych - dołącz do nas.

Co jakiś czas, w zależności od dostępności badań, kontaktujemy się z wybranymi kandydatami o profilu spełniającym określone kryteria, do wizyty we wskazanej placówce. Zapewniamy stosowne materiały i niezbędne szkolenia.

Jeżeli sądzisz, że to praca dla Ciebie, zgłoś się do nas wypełniając formularz dostępny pod podanym linkiem:

docs.google.com/a/fastsolutions.pl/forms/d/1sBXREvEtzd-ngOZUkDQv_pyk09qh7svM2nFeul02894/viewform

 

lub prześlij swoje CV na adres rekrutacja@fastsolutions.pl

 

Pamiętaj! Współpraca z nami ma charakter dorywczy! Nie gwarantujemy stałego zatrudnienia, a jedynie możliwość zdobycia dodatkowych środków finansowych. Zarejestrowanie się w bazie nie jest równoznaczne z otrzymaniem zlecenia. 

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań.
Funkcje te dostępne są po zalogowaniu w serwisie Poddebiczak.pl!

Rozpoczęcie: 27.06.2016, 14:42, zakończenie: 19.12.2022, 10:26

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - oferta zostanie sprawdzona w pierwszej kolejności!

Lista kategorii


rekrutacjaFS

  177 [pokaż]

Lokalizacja

  • cała Polska