Wystawiaj za darmo Rejestracja Logowanie

Nie tego szukasz ? Przejrzyj inne oferty z tej kategorii (Usługi i WynajemFotografia, grafika i video). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

FOTOBUDKA od AS-PARTY

Oferta wygasła.FOTOBUDKA od AS-PARTY to gwarancja udanej imprezy!!!

To urządzenie sprawdzi się jako atrakcja podczas wesel, imprez okolicznościowych, urodzin i pikników firmowych.

Zabawne peruki, kapelusiki i okulary wprowadzą wesołą atmosferę i zintegrują nawet największych sceptyków! Zapraszamy do uwiecznienia na zdjęciach pozytywnej energii, uśmiechu i świetnej zabawy :)))

Czas pracy fotobudki jest zróżnicowany:

- 2 godz. 650 zł.,

- 3 godz. 800 zł.,

- 4 godz. 900 zł.

 

Nasza fotobudka wydrukuje dużą ilość pamiątkowych fotek, stając się jednym z centralnych punktów imprezy... :)

Dzięki zdjęciom z fotobudki uczestnicy spotkania zapamiętają je na bardzo długo, a tego życzy sobie każdy gospodarz :) Duża ilość osób na jednym zdjęciu również nie stanowi dla nas problemu – w przeciwieństwie do innych fotobudek, my drukujemy kopię dla każdej osoby ze zdjęcia.

Dlatego jeśli nie znalazłeś jeszcze fotobudki na swoje przyjęcie weselne bądź okolicznościowe - to dobrze trafiłeś!!! Nasza fotobudka będzie pasować na każdą imprezę, którą organizujesz: urodziny, imieniny, domówka, impreza integracyjna w firmie, studniówka, półmetek, karnawał, komunia, wesele, chrzest, nieważne gdzie, fotobudka na imprezę zawsze będzie świetnym sposobem na zgranie ze sobą uczestników.

AS-PARTY oferuje FOTOBUDKĘ z pełnym zakresem usług:

- nieograniczona ilość zdjęć,

- wydruk zdjęć w kilka sekund po ujęciu,

- różne formaty zdjęć do wyboru,

- super gadżety i rekwizyty,

- personalizacja wydruku (tekst, data, logo),

- opieka animatora przez cały czas zabawy,

- atrakcyjne tła, greenscreen lub złota kurtyna,

- zdjęcia w wersji elektronicznej na pendrive.

 

Poniżej odpowiadamy na kilka najczęściej zadawanych pytań dotyczących wynajęcia fotobudki.

1. Czy istnieje limit ilości zdjęć, które są wykonane przez fotobudkę?

Nie. Wynajmując naszą fotobudkę wraz z obsługą mają Państwo możliwość wykonania dowolnej liczby zdjęć oraz ich wydruków.

2. Czy można wykonać zdjęcia w fotobudce na dowolnie wybranym tle?

Tak, nasza fotobudka ma system GREEN SCREEN co oznacza, że dowolne tło w formie pliku graficznego fotobudki automatycznie podmienia się na tło zdjęcia wykonanego w naszej fotobudce.

3. Jakie gadżety są wynajmowane wraz z fotobudką?                                               

Posiadamy szeroki wachlarz rekwizytów do wyboru, które urozmaicają w humorystyczny sposób  zdjęcia (kapelusze, czapki, peruki, okulary, maski, tabliczki z napisami, zabawki oraz wiele innych rekwizytów).

 

ZAPRASZAMY tel. 508 092 523

Dla odważnych i nietuzinkowych do naszej super atrakcji ALKOHOLU W PARZE (vapshota) w ramach promocji FOTOBUDKA GRATIS!!!

VAPSHOT to tajemnicza maszyna, która rozkręca imprezkę i sprawia, że na drugi dzień nie czujemy negatywnych skutków ubocznych spożycia alkoholu. Śpieszymy z wyjaśnieniem i prezentujemy nowy sposób na spożywanie ulubionych przez Was drinków w postaci pary. Alkohol jest podawany w specjalnych pojemnikach pod ciśnieniem i aby poczuć jego smak wystarczy przekręcić nakrętkę w górę i część cieczy natychmiast będzie parowała nam przed oczami. Parę wdychamy przez słomkę i dzięki temu alkohol omija układ pokarmowy i jest wchłaniany bezpośrednio do krwioobiegu przez płuca.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY do skorzystania z naszych usług oraz zapoznania się z naszą pełną ofertą:                
- as-party.pl,

- www.youtube.com/watch?v=wNR0ydgjxYo

www.facebook.com/AS-PARTY-360722418026014/

- www.instagram.com/as_party_polska/?hl=pl 

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań.
Funkcje te dostępne są po zalogowaniu w serwisie Poddebiczak.pl!

Rozpoczęcie: 16.03.2019, 11:30, zakończenie: 11.05.2023, 11:14

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - oferta zostanie sprawdzona w pierwszej kolejności!

Lista kategorii


1003201005062015

  508 [pokaż]

Lokalizacja

  • Poddębice (cały powiat)