Wystawiaj za darmo Logowanie Rejestracja

Nie tego szukasz ? Przejrzyj inne oferty z tej kategorii (MotoryzacjaMaszyny rolniczeŁadowacze i cyklopy). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Ładowacz czołowy trzy-sekcje Euroramka !!! T25/

Cena: 5 500 zł / sztukę

Ładowacz trzy-sekwencyjny, euro-ramka, udźwig 650kg CIEKAWOSTKA !!! ( Udzwig mozna zwiększyć zmieniając pompę w traktorze na mocniejszą )Ładowacze czołowe służą do prac załadunkowych i rozładunkowych, wywozu obornika i materiałów sypkich. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu produkujemy ładowacze jedno dwu i trzy sekcyjne o udźwigu 650 i 1600kg. Ładowacze mogą być wyposażone w hydrauliczny i elektrohydrauliczne sterowanie Joystickiem.Ładowacz idealnie współpracują z osprzętem naszej produkcji takim jak:-chwytak do bel, krokodyl do obornika, widły do palet, łycho-krokodyl czy wycinak do kiszonki.Dysponujemy transportem na terenie całego kraju !Świadczymy usługę montażu !Udzielamy rat fabrycznych na niski %W ofercie również wiele innych !!!

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań za pomocą ikon w prawym górnym rogu ogłoszenia.

Ostatnie zmiany: 30.01.2020 13:36
Wygasa za 16 dni
Rozpoczęcie: 09.05.2019, 12:49, zakończenie: 08.08.2024, 12:39

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - oferta zostanie sprawdzona w pierwszej kolejności!


Seba96

 500 [pokaż]

Lokalizacja

  • cała Polska