Wystaw za darmo Rejestracja Logowanie

Nie tego szukasz? Przejrzyj inne ogłoszenia z tej kategorii (Usługi i WynajemBudownictwo i remontyRemonty i wykończeniaUsługi kompleksowe). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Usługi wykoczeniowo-budowlane KOMPLEKSOWO !!!

 Nasza specjalność to wykonczeniowka od A do z, na terenie Sieradz i okolice.. Takze dalej pod warunkiem ze mamy minimum 100m2 do wykończenia... Zależy nam na zadowolonym kliencie i oczywiście opinie... Ekipa w różnym wieku młoda silna i efektywna krew a takze starsza z 20 letnim stażem i doświadczeniem... To połączenie daje nam szybki, prezycyjny, przemyślany i dokladny efekt wykonywanych prac... Doradzamy, odradzamy, pomagamy jak zaoszczędzić czas i pieniądze klienta...Jesteśmy na bieżąco z nowinkami budowlanymi... Zapraszamy gorąco do wyboru naszej firmy gdyż robimy to z powołania i do każdego projektu podchodzimy indywidualnie...

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań.
Funkcje te dostępne są po zalogowaniu w serwisie Poddebiczak.pl!

Ostatnie zmiany: 02.11.2021 20:42
Wygasa za 5 dni
Rozpoczęcie: 19.05.2019, 12:19, zakończenie: 02.12.2021, 18:10

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - ogłoszenie zostanie sprawdzone w pierwszej kolejności!

Lista kategorii


Marlena2015

  603 [pokaż]

Lokalizacja

  • Poddębice (cały powiat)