Wystawiaj za darmo Rejestracja Logowanie

Nie tego szukasz ? Przejrzyj inne oferty z tej kategorii (Usługi i WynajemObróbka metali i tworzyw). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Poliacetal POM

Potrzebujesz półkrystalicznego termoplastu, który można wykorzystywać jako tworzywo konstrukcyjne o bardzo dużej wytrzymałości mechanicznej i ponadprzeciętnej sztywności? Sprawdź ofertę Szczel-Plastu! W asortymencie posiadamy poliacetal, znany również jako polioksymetylen i poliacetal POM:

  • homopolimery (poliacteal POM-H)
  • kopolimery (poliacetal POM-C).

Poliacetal zamówisz w kolorze naturalnym - białym oraz czarnym. Więcej informacji znajduje sie pod adresem: szczel-plast.pl/pl/oferta/poliamid/poliacetal

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań.
Funkcje te dostępne są po zalogowaniu w serwisie Poddebiczak.pl!

Wygasa za 27 dni
Rozpoczęcie: 27.11.2019, 10:01, zakończenie: 23.06.2023, 15:56

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - oferta zostanie sprawdzona w pierwszej kolejności!

Lista kategorii


szczelplast

Lokalizacja

  • cała Polska