Wystaw za darmo Rejestracja Logowanie

Nie tego szukasz? Przejrzyj inne ogłoszenia z tej kategorii (Usługi i WynajemPozostałe). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Pompy membranowe - dobór, instalacja, serwis

Firma Deforin oferuje przemysłowe pompy membranowe pneumatyczne marek Tapflo, Graco, Raasm oraz Samoa. Świadczymy kompleksowe usługi dla przemysłu - zapewniamy fachowe doradztwo, zajmujemy się doborem pomp membranowych do rodzaju przetłaczanej cieczy i środowiska pracy, zajmujemy się ich instalacją i doborem, a także świadczymy usługi z zakresu diagnostyki, naprawy i serwisu pomp.

Więcej o naszych usługach i pompach membranowych dowiesz się na naszej stronie: www.deforin.com.pl/produkty/pompy-membranowe/

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań.
Funkcje te dostępne są po zalogowaniu w serwisie Poddebiczak.pl!

Wygasa za 18 dni
Rozpoczęcie: 28.11.2019, 11:55, zakończenie: 10.10.2020, 20:34

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - ogłoszenie zostanie sprawdzone w pierwszej kolejności!

Lista kategorii


Deforin

  322 [pokaż]

Lokalizacja

  • cała Polska