Wystaw za darmo Rejestracja Logowanie

Nie tego szukasz? Przejrzyj inne ogłoszenia z tej kategorii (NieruchomościGrunty i działkiBudowlane). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Działka budowlana

Cena: 120 000 zł / działkę budowlaną

Sprzedam ogrodzoną działkę budowlaną, przyznane warunki zabudowy, media: prąd, woda na działce. Budynek gospodarczy 25 m2, działka z nasadzeniami drzew owocowych oraz kwitnących, mała plantacja truskawek  (130 sadzonek) i malin oraz warzywnik. Działka mieści się w spokojnej wsi Lubola gm. Pęczniew, 6 km od zbiornika Jeziorsko, 1 km od stawu Ferdynandów, brak zabudowy po obu stronach działki. Idealne miejsce dla kogoś kto ceni sobie ciszę i spokój. Działka ma osobny numer, za nią dalej jest 1,28 h ziemi rolnej w klasie 3A i 3B jako osobna działka. Sprzedam najchętniej całość ale jest możliwość zakupu samej budowlanej. Cena podana za działkę budowlaną, rolna dodatkowo 40.000 zł, notariusz po stronie kupującego. Cena nienegocjowalna, mógłbym wpisać że chcę 130 tyś i te 10 tyś opuścić, tylko po co. Zapraszam konkretnych zainteresowanych.

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań.
Funkcje te dostępne są po zalogowaniu w serwisie Poddebiczak.pl!

Ostatnie zmiany: 20.07.2020 16:40
Wygasa za 23 dni
Rozpoczęcie: 29.04.2020, 18:28, zakończenie: 16.12.2020, 21:01

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - ogłoszenie zostanie sprawdzone w pierwszej kolejności!

Lista kategorii


Czarodziej

  690 [pokaż]

Lokalizacja

  • Lubola (gmina Pęczniew)