Wystawiaj za darmo Rejestracja Logowanie

Nie tego szukasz ? Przejrzyj inne oferty z tej kategorii (Usługi i WynajemBudownictwo i remontyPozostałe). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Posadzki betonowe przemysłowe

Firma "BOMAR"  Wykonuje posadzki betonowe przemysłowe zacierane mechanicznie, mało i wielko gabarytowe. Proces zacierania maszynowego sprawia, że posadzka jest bardzo odporna na uderzenia, nie pyli się,ma niską nasiąkliwość i szczelność powierzchniową a  to tylko kilka z wielu  zalet jakie daje posadzka prrzemysłowa. Posadzki tego typu najczęściej stosowane są  w garażach,halach, magazynach,sklepach, oborach, stodołach itp.  Zadzwoń przyjedziemy wycenimy, doradzimy. 

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań.
Funkcje te dostępne są po zalogowaniu w serwisie Poddebiczak.pl!

Ostatnie zmiany: 29.05.2022 12:19
Wygasa za 9 dni
Rozpoczęcie: 30.05.2020, 22:41, zakończenie: 01.10.2023, 17:12

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - oferta zostanie sprawdzona w pierwszej kolejności!

Lista kategorii


posadzkibomar

  661 [pokaż]

Lokalizacja

  • Poddębice (cały powiat)