Wystaw za darmo Rejestracja Logowanie

Nie tego szukasz? Przejrzyj inne ogłoszenia z tej kategorii (MotoryzacjaSamochody osoboweMercedes). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Mercedes A 140*1,4 Benz*160 tyś km przebiegu

Oferta wygasła.Cena: 1 000 zł / samochód

Witam Państwa: Na Sprzedaż w Całości Lub Na Poszczególne Części Posiadam Mercedesa Kl A 140. Rok Produkcji 2003. Poj Sil: 1,4 Benzyna. Mercedes Ma Uszkodzony Przód Tak Jak Na Zdjęciach. Reszta Podzespołów Jest w 100% Sprawna. Dla Tego To Też Mogę Go Sprzedać w Całości Lub Jak Ktoś Coś Potrzebuje To Na Poszczególne Części. Silnik i Skrzynia Jest w Bardzo Dobrej Kondycji. Silnik Ma Przejechane Zaledwie 160 tyś km. Tak Że w Razie w Jak Coś Potrzeba To Można Śmiało Dzwonić. Dobre Ceny Za Części. Mogę Również Sprzedać Go w Całości. Istnieje Również Możliwość Transportu w Razie w Do Klienta Więcej Informacji Mogę udzielić Telefonicznie. Pod Num Tel 518-179-143.

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań.
Funkcje te dostępne są po zalogowaniu w serwisie Poddebiczak.pl!

Rozpoczęcie: 14.07.2020, 09:29, zakończenie: 30.10.2020, 20:14

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - ogłoszenie zostanie sprawdzone w pierwszej kolejności!

Lista kategorii


karoltipo

  518 [pokaż]

Lokalizacja

  • Poddębice (cały powiat)