Wystawiaj za darmo Rejestracja Logowanie

Nie tego szukasz ? Przejrzyj inne oferty z tej kategorii (Usługi i WynajemMotoryzacja i transportTransport i spedycja). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Transport Ukraina oraz Grecja a także spedycja

Firma IMPET - transport i spedycja oraz magazynowanie towarów to doskonale znana firma z branży transport i spedycja. Systematycznie realizujemy przewóz ładunków na terenie kraju i poza granicami Polski. Jeżeli chodzi o te drugie czyli transport międzynarodowy drogowy towarów to najczęściej jest to relacja i transport Polska Grecja.

IMPET - transport i spedycja oraz magazynowanie towarów

Poza Grecją w kierunkach południowych, bałkany także transport Rumunia oraz transport z Polski do Bułgarii, Węgry, Macedonia i inne kraje półwyspu. Zarówno całe pojazdy jak również transport drobnicowy. Poza tym kierunkiem oczywiście wschód. Transport Ukraina oraz Polska Mołdawia to drugorzędne kierunki gdzie nasza flota systematycznie przewozi towary. W ofercie również transport Niemcy i w relacji Polska Czechy. Szczegółowa oferta na www.impet.biz

To oferta skierowana głównie do partnerów B2B. Posiadamy w sumie około 100 zestawów, w tym własna flota i spedycja. W woj. podkarpackim firma posiada magazyn logistyczny Podkarpacie a także możliwe są przeładunki. To idealne rozwiązanie jeżeli chodzi o magazynowanie i obniżanie kosztów transportu.

Szczegółowa oferta firmy i aktualne informacje na www.impet.biz

Lokalizacja firmy i magazynu to:

Czermin 61, 39-304 Czermin woj. podkarpackie (Polska)

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań.
Funkcje te dostępne są po zalogowaniu w serwisie Poddebiczak.pl!

Ostatnie zmiany: 18.09.2021 13:13
Wygasa za 17 dni
Rozpoczęcie: 04.10.2020, 11:45, zakończenie: 22.12.2022, 20:19

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - oferta zostanie sprawdzona w pierwszej kolejności!

Lista kategorii


impet

  177 [pokaż]

Lokalizacja

  • cała Polska

Informacje dodatkowe

  • Realizujemy usługi w kraju oraz poza granicami (Europa)