Wystawiaj za darmo Logowanie Rejestracja

Nie tego szukasz ? Przejrzyj inne oferty z tej kategorii (Usługi i WynajemBudownictwo i remontyInstalacje i naprawyHydraulika i ogrzewanie). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Studnie głębinowe, wiercenie studni, studnia

Oferta wygasła!

Kompleksowe wykonywanie odwiertów studziennych, studni głębinowych.
POSIADAMY KWALIFIKACJE średniego dozoru górniczego oraz mistrza w zawodzie, co gwarantuje wykonanie studni głębinowej zgodnie ze sztuką studniarską(czysta woda, duża wydajność wody w odwiercie oraz brak kolmatacji filtrów przez najbliższe 50 lat) Ostrzegam potencjalnych zleceniodawców przed firmami które nie mają w/w uprawnień.Brak takich uprawnień zazwyczaj kończy się brudną wodą, małą wydajnością studni oraz szybką kolmatacją filtra, czyli brakiem wody w ciągu 2-3 lat.Piszę o tym ponieważ większość wykonawców ogłaszających się w internecie nie posiada takich kwalifikacji co z góry skazuje na niepowodzenie lub problemy w najbliższej przyszłości.

Masz dość ogromnych rachunków za wodę, które niedługo mogą okazać się jak wszystkie inne media JESZCZE DROŻSZE, denerwuje Cię to ,że czujesz tylko chlor w wodzie a Ty i Twoja Rodzina macie suchą skórę i uczulenia...

Czas to zmienić i zastanowić się nad własnym ujęciem wody ,który szybko się zwróci nie tylko finansowo ale i zdrowotnie.Dobrze wykonana studnia cieszyć będzie Ciebie,Twoje dzieci i wnuki.
Jeżeli chcesz zacząć żyć zdrowo i oszczędnie nie wahaj się i dzwoń do nas.

Doradzimy jaką studnię wykonać aby spełniała Państwa potrzeby i wymagania.
Pomożemy również w doborze i instalacji pompy

JESTEŚMY SAMOWYSTARCZALNI, NIE ZAWRACAMY ZLECENIODAWCY NICZYM GŁOWY- PRZYJEŻDŻAMY -ROBIMY -ODJEŻDŻAMY
mamy wszystko swoje ,nie potrzebujemy od Państwa prądu,wody czy czegokolwiek innego.Grząskie tereny też nie są nam straszne. 

Dzwoń już dziś 509320865

PRACUJEMY CAŁY ROK także zimą 

WYŁĄCZNIE STUDNIE WIERCONE -GŁĘBINOWE

Jesteśmy uczestnikiem Programu 
RZETELNA Firma 
Sprawdź naszą rzetelność

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań za pomocą ikon w prawym górnym rogu ogłoszenia.

Rozpoczęcie: 05.11.2020, 08:47, zakończenie: 16.07.2024, 10:40

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - oferta zostanie sprawdzona w pierwszej kolejności!


studniearon

 509 [pokaż]

Lokalizacja

  • Poddębice (cały powiat)

Informacje dodatkowe

  • Nasza Firma obsługuje całe woj.Łódzkie