Wystaw za darmo Rejestracja Logowanie

Nie tego szukasz? Przejrzyj inne ogłoszenia z tej kategorii (Usługi i WynajemBudownictwo i remontyInstalacje i naprawyElektryka i elektronika). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Fotowoltaika, dom, firma - bezpłatna wycena

Dlaczego PRO-SUN?

Argument 1

Firma PRO-SUN Sp. z o.o. w Łodzi zajmuje się projektowaniem i montażem instalacji fotowoltaicznych od 2010 roku, dlatego jesteśmy gwarancją wiedzy, doświadczenia i bezpieczeństwa. 


Argument 2

Jakość nie ilość - zaprojektujemy i wykonamy instalację PV na miarę Twoich potrzeb bez zbędnego jej przewymiarowania i nabijania kosztów.                                                                                        


Argument 3

Pomożemy w załatwieniu wszelkich formalności w zakresie podłączenia instalacji do Twojego zakładu energetycznego, bezpłatnej wymiany licznika na dwukierunkowy, pozyskaniu dotacji z programu "Mój Prąd" oraz wyjaśnimy możliwość zwrotu inwestycji w ramach ulgi termomodernizacyjnej.

Dobierzemy również najlepsze rozwiązanie dla rolników oraz firm - istnieje kilka nie wszystkim znanych możliwości dofinansowania lub kredytowania.


Argument 4

Pracujemy na sprzęcie markowym i sprawdzonym - nasze instalacje funkcjonują z powodzeniem od lat. Jesteśmy w ciągłym kontakcie z producentami paneli fotowoltaicznych oraz inwerterów - posiadamy umowy o partnerstwie serwisowym.


Argument 5

Po realizacji zamówienia  klient jest przeszkolony w zakresie użytkowania instalacji PV, nie zrywamy kontaktu z klientem - zapewniamy „opiekę posprzedażową”.                                                                       


Argument 6

Podczas spotkania i wykonania wstępnego audytu oraz przedstawieniu oferty klient nie ponosi żadnych kosztów.

Na życzenie klienta jesteśmy w stanie dopasować kredyt, którego rata nie przekroczy miesięcznego rachunku za prąd.

Jeśli zamierzasz zredukować rachunki za prąd to zapraszamy do kontaktu z doradcą w zakresie instalacji fotowoltaicznych pod nr tel. 735 385 999.  

pro-sun.com.pl

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań.
Funkcje te dostępne są po zalogowaniu w serwisie Poddebiczak.pl!

Ostatnie zmiany: 21.11.2020 20:35
Wygasa za 24 dni
Rozpoczęcie: 17.11.2020, 22:25, zakończenie: 17.12.2020, 22:25

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - ogłoszenie zostanie sprawdzone w pierwszej kolejności!

Lista kategorii


Rob1234

  735 [pokaż]

Lokalizacja

  • Poddębice (cały powiat)

Informacje dodatkowe

  • Bezpłatny kosztorys ofertowy