Wystaw za darmo Rejestracja Logowanie

Nie tego szukasz? Przejrzyj inne ogłoszenia z tej kategorii (Usługi i WynajemBudownictwo i remontyInstalacje i naprawyElektryka i elektronika). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Elektryk - usługi elektryczne.

Świadcze usługi elektryczne. Posiadam wieloletnie doświadczenie zawodowe na stanowisku elektryka oraz niezbędne kwalifikacja na stanowisku Eksploatacji i Dozoru urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych do 1 kV. Wykonuje również pomiary kontrolno - ochronne.

Świadczę usługi jako pogotowie elektryczne w zakresie usuwania awarii, usterek i wszelich napraw instalacji elektrycznych: wyrwane gniazdka, uszkodzone przewody, montaż i wymiana opraw oświetlaniowych - żyrandoli. Szczegóły na www.eko-instal24.pl/elektryk-uslugi-pogotowie-pomiary-elektryczne/

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań.
Funkcje te dostępne są po zalogowaniu w serwisie Poddebiczak.pl!

Ostatnie zmiany: 17.03.2021 21:33
Wygasa za 22 dni
Rozpoczęcie: 17.01.2021, 11:03, zakończenie: 19.12.2021, 21:29

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - ogłoszenie zostanie sprawdzone w pierwszej kolejności!

Lista kategorii


djandre

  504 [pokaż]

Lokalizacja

  • Poddębice (cały powiat)