Wystaw za darmo Rejestracja Logowanie

Nie tego szukasz? Przejrzyj inne ogłoszenia z tej kategorii (Rynek PracyDam pracęPraca dodatkowa). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Oferuje kreatywna prace

Cześć , mam na imię Agnieszka :-)

Otwieram nowy zespół dla osób pragnących odnieść sukces!   Posiadam gotowa, najskuteczniejszą obecnie strategię działania 100% online, a także prosty system, który każdy może zastosować bez względu na wiek, wykształcenie czy doświadczenie. Przetestowałam go już z moimi partnerkami biznesowymi.

Jeśli masz smartfona i konto na Facebooku to gratulacje! Możesz zarabiać teraz bardzo dobre pieniądze w moim nowym zespole, jaki tworzę od zera, a Ty możesz być jego częścią.

Wypełnij ankietę, zadzwonię i pokaże Ci propozycje współpracy ze mną. Kto wie, być może będzie nam po drodze :-)

Linka do ankiety:

docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSd6-37WmHi1xIzUqIaKw3Ys7YApTT22DDH_yCxhMJHNRxeefQ/viewform?vc=0&c=0&w=1&flr=0

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań.
Funkcje te dostępne są po zalogowaniu w serwisie Poddebiczak.pl!

Wygasa za 9 dni
Rozpoczęcie: 10.02.2021, 22:05, zakończenie: 12.03.2021, 22:05

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - ogłoszenie zostanie sprawdzone w pierwszej kolejności!

Lista kategorii


Agnieszka78

Lokalizacja

  • cała Polska