Wystawiaj za darmo Logowanie Rejestracja

Nie tego szukasz ? Przejrzyj inne oferty z tej kategorii (MotoryzacjaMaszyny rolniczePozostałe maszyny rolnicze). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Wycinak Kiszonki 3w1/ Wybierak kiszonek / Sonar

Cena: 16 900 zł / maszynę

Wycinak combi W SNR 1600 3w1 łączy w swojej budowie trzy narzędzia: - wycinak kiszonki -rozcinak bel z funkcją przytrzymywania rozciętej folii lub siatki - łyżkę do materiałów sypkich Co wyróżnia nasz wycinak ? Solidna i trwała konstrukcja wykonana ze stali o podwyższonej wytrzymałości zabezpieczona proszkową powłoką lakierniczą. Siłowniki hydrauliczne o dużej mocy specjalnie zaprojektowane i wykonane pod kątem sprawności i trwałości. Kute wymienne zęby o dużej wytrzymałości, specjalnie dopasowane do konstrukcji urządzenia. Grubościenna belka, w której osadzone są tuleje prowadzące zęby, co gwarantuje sztywność ramy i zapobiega jej odkształceniom przy dużym obciążeniu. Szczęka górna ze stali wzmocnionej wyposażona w zęby boczne oraz przednie (wymienne) ze stali hartowanej pozostawia gładkie powierzchnie w miejscu cięcia. Konstrukcja oraz sposób jej działania zostały tak opracowane aby nie naruszać struktury pryzmy podczas cięcia dzięki czemu nie zachodzą przyspieszone procesy gnilne. Ocynkowane sworznie oraz tuleje ślizgowe wykonane ze stali C45 odpornej na ścieranie zapewniają niezawodność działania. Lemiesz łyżki wykonany ze stali HARDOX 500 - odpornej na ścieranie. Pełna ściana tylna zabezpiecza przed wypadaniem materiału w trakcie transportu. Przewody hydrauliczne 2SN zakuwane w firmie Sonarol wyłącznie z podzespołów polskich producentów dają pewność wysokiej jakości i niezawodności, ponadto mogą zostać dopasowane do indywidualnych potrzeb. Atutem urządzenia jest sterowana hydraulicznie „łapa” przytrzymująca folię lub siatkę z rozcinanego balotu, dzięki czemu nie ma konieczności ręcznego jej usuwania przy zadawaniu paszy. Szerokość robocza urządzenia 1600 mm. Standardowe mocowanie: EURO i SMS Udzielamy rat na niski %%% Dysponujemy transportem na terenie całego kraju ! W ofercie również wiele innych !

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań za pomocą ikon w prawym górnym rogu ogłoszenia.

Ostatnie zmiany: 10.01.2024 09:41
Wygasa za 24 dni
Rozpoczęcie: 13.05.2021, 09:14, zakończenie: 10.07.2024, 10:58

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - oferta zostanie sprawdzona w pierwszej kolejności!


Seba96

 500 [pokaż]

Lokalizacja

  • cała Polska