Wystaw za darmo Rejestracja Logowanie

Nie tego szukasz? Przejrzyj inne ogłoszenia z tej kategorii (Usługi i WynajemReklama, marketing i Public Relations). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

WordCare - aktualizacja WordPress

WordCare - aktualizacja WordPress

Regularna aktualizacja WordPress jest niezwykle ważna w kontekście bezpieczeństwa oraz sprawnego działania sklepów, blogów oraz stron internetowych opartych o ten system zarządzania treścią. 

Co konkretnie zmienia aktualizacja wtyczek WordPress? Dzięki niej wprowadzane są nowe funkcjonalności, eliminowane są błędy, jakie zostały wykryte w poprzednich wersjach, oraz usuwane są luki w zabezpieczeniach, które mogłyby być wykorzystane przez boty, czy hackerów.

Poznaj cenę aktualizacji WordPress, kliknij: wordcare.eu/aktualizacje-wordpress-i-woocommerce/ 

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań.
Funkcje te dostępne są po zalogowaniu w serwisie Poddebiczak.pl!

Ostatnie zmiany: 18.07.2021 16:04
Wygasa za 24 dni
Rozpoczęcie: 18.07.2021, 16:04, zakończenie: 17.08.2021, 16:04

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - ogłoszenie zostanie sprawdzone w pierwszej kolejności!

Lista kategorii


WordCare

  513 [pokaż]

Lokalizacja

  • cała Polska