Wystawiaj za darmo Rejestracja Logowanie

Nie tego szukasz ? Przejrzyj inne oferty z tej kategorii (Kupię, Szukam, ZamienięMotoryzacja). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Skup pojazdów! Każdy stan! 24/7 GOTÓWKA

Potrzebujesz gotówki? Twój stary samochód nie jest Ci już potrzebny lub przestał służyć i nie wiesz co z nim zrobić? Jesteśmy legalną firmą, która zajmuje się profesjonalnie zakupem, sprzedażą i zamianą pojazdów, skupujemy WSZYSTKIE auta, w KAŻDYM stanie, Z OPŁATAMI LUB BEZ za gotówkę od ręki - działamy na terenie CAŁEJ POLSKI. Rzetelnie wyceniamy pojazdy telefonicznie/po otrzymaniu zdjęć, szybki odbiór lawetą z miejsca postoju. Minimum formalności, do transakcji komplet informacji i pomoc w zgłoszeniu sprzedaży pojazdu. Śmiało można dzwonić i pisać, odpowiadamy na każdy sposób kontaktu. ZAPRASZAMY!

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań.
Funkcje te dostępne są po zalogowaniu w serwisie Poddebiczak.pl!

Wygasa za 19 dni
Rozpoczęcie: 02.11.2021, 22:14, zakończenie: 28.06.2023, 18:59

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - oferta zostanie sprawdzona w pierwszej kolejności!

Lista kategorii


Jakub92

  503 [pokaż]

Lokalizacja

  • Poddębice (cały powiat)