Wystawiaj za darmo Rejestracja Logowanie

Nie tego szukasz ? Przejrzyj inne oferty z tej kategorii (NieruchomościDomyPiętrowe). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Dom z dużym potencjałem nad Jeziorskiem

Cena: 781 600 zł / dom piętrowy

Do sprzedania dom w miejscowości Siedlątków z wielkim potencjałem.

Nieruchomość położona ok 500 m od zbiornika Jeziorsko, otoczona lasem, składa się z działki o powierzchni 39 arów w kształcie trójkąta oraz znajdującego się na niej domu. Dojazd stanowi droga asfaltowa i w ostatnich kilkunastu metrach droga gruntowa.

Działka posiada ogrodzenie murowane w części frontowej oraz z płyt betonowych w pozostałej części. Parcela posiada dwie bramy wjazdowe.

Budynek jest w stanie do gruntownego remontu, wybudowany został z pustaka żużlowego oraz w części z drewna w stylu dworku. Jego zwieńczeniem są dwie charakterystyczne wieże nadające mu baśniowego charakteru.

Nieruchomość dzięki swojej lokalizacji oraz wydanym na nią warunkom zabudowy jest idealnym miejscem zarówno na prywatny dom jaki i na działalność usługową.

Numer oferty w naszej bazie: JEGY574

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań.
Funkcje te dostępne są po zalogowaniu w serwisie Poddebiczak.pl!

Ostatnie zmiany: 23.06.2022 20:54
Wygasa za 2 dni
Rozpoczęcie: 15.11.2021, 17:00, zakończenie: 26.09.2023, 17:57

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - oferta zostanie sprawdzona w pierwszej kolejności!

Lista kategorii


Metrohouse_Sieradz

  575 [pokaż]

Lokalizacja

  • Siedlątków (gmina Pęczniew)

Informacje dodatkowe

  • Numer oferty w naszej bazie: JEGY574