Wystaw za darmo Rejestracja Logowanie

Nie tego szukasz? Przejrzyj inne ogłoszenia z tej kategorii (MotoryzacjaSamochody osoboweFord). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Ford mk3 automat

Cena: 3 100 zł / samochód
do negocjacji

oc aktualne pt aktualne ostatnim czasem było robione paski od wody alternatora wąż dolotowy powietrza od turbiny żeby nie było kolorowo na ten moment jest do zrobienia tłumik cały bo starego nie da się odratować koszt 350zł i są do zlikwidowania drgania podejrzewam jajo na oponie ale nie mam czasu by to sprawdzić i kiedy go zrobić. opony wielosezonówki jest mocno doinwestowany jest papierek co było dokładnie robione. Auto w ciągłej użytku. cena do neggocjacji

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań.
Funkcje te dostępne są po zalogowaniu w serwisie Poddebiczak.pl!

Ostatnie zmiany: 03.01.2022 21:21
Wygasa za 7 dni
Rozpoczęcie: 31.12.2021, 02:29, zakończenie: 30.01.2022, 02:29

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - ogłoszenie zostanie sprawdzone w pierwszej kolejności!

Lista kategorii


Dragosse

  537 [pokaż]

Lokalizacja

  • Brzeg (gmina Pęczniew)