Wystawiaj za darmo Rejestracja Logowanie

Nie tego szukasz ? Przejrzyj inne oferty z tej kategorii (Usługi i WynajemPozostałe). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

B2B Usługi biurowe, analizy, obsługa programów

Świadczę różnego rodzaju usługi biurowe (B2B), dodatkowo:

- tworzę arkusze kalkulacyjne na podstawie przedstawionych potrzeb klienta. Modyfikuję również już utworzone arkusze tak aby usprawnić ich działanie lub dodać im nowe funkcjonalności,

- doradzam jakie informacje można uzystkać z przedstawionych danych wejściowych (na przykład eksportowanych z programów handlowych, finansowo-księgowych),

- przeprowadzam analizy danych (sprzedażowych, księgowych, finansowych, itp.) wspomagające raportowanie, budżetowanie, planowanie czy prowadzenie rachunkowości zarządczej,

Posiadam kilkuletnie doświadczenie w obszarze księgowości, audytu, finansów. ekonomii, tworzenia analiz/raportów, prac biurowych i testowania oprogramowania księgowego. W tym czasie nabrałem doświadczenia w obsłudze porgramów finansowo-księgowych, handlowych, oprogramowania biurowego. Zajmowałem się również tworzeniem akruszy kalkulacyjnych, analizą danych z programów jak i baz danych (SQL).

Cena za usługę uzależniona jest od wielu czynników, dlatego jeśli są Państwo zainteresowani usługami związanymi z tworzeniem/modfikacją arkuszy kalkulacyjnych lub analizą danych to proszę o kontakt, najlepiej poprzez wiadomość na portalu lub sms (telefony po 18).

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań.
Funkcje te dostępne są po zalogowaniu w serwisie Poddebiczak.pl!

Ostatnie zmiany: 28.01.2022 16:41
Wygasa za 15 dni
Rozpoczęcie: 16.01.2022, 17:32, zakończenie: 04.06.2022, 17:29

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - oferta zostanie sprawdzona w pierwszej kolejności!

Lista kategorii


WoodenOwl

  725 [pokaż]

Lokalizacja

  • Poddębice (cały powiat)