Wystawiaj za darmo Rejestracja Logowanie

Nie tego szukasz ? Przejrzyj inne oferty z tej kategorii (Usługi i WynajemFotografia, grafika i video). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Film Streaming Reklama DRON

Oferta wygasła.Crea TV

Realizujemy transmisje NA ŻYWO z koncertów, licytacji, kościołów, sesji, wydarzeń sportowych oraz konferencji i eventów z możliwością urozmaicenia o napisy, grafiki, zdjęcia czy podkład muzyczny. Zapewniamy najwyższej jakości usługę dopasowaną do możliwości oraz potrzeb klienta. Od ekonomicznej realizacji jednokamerowej po wielokamerową wraz z kamerą z DRONA.

Przygotujemy dla Twojej firmy profesjonalny film promocyjny. Taka forma z pewnością przyczyni się do wzrostu świadomości marki, można w niej zawrzeć bardziej szczegółową treść, pokazać firmę z zewnątrz, wewnątrz oraz poinformować o jej zaletach.

Z chęcią zrealizujemy dla Państwa filmy reklamowe jak i okolicznościowe, które zarejestrują ważne chwile. Posiadamy wszystko, co jest potrzebne do pełnej obsługi imprez.

Realizujemy:

-transmisję z sesji rad miejskich/gminnych
-obsługujemy imprezy sportowe
-transmisje i nagrania wydarzeń w szkołach oraz miejskich i wiejskich ośrodkach kultury
-filmy ze studniówek, komunii św., wesel, dożynek, złotych godów i innych..

Do realizacji filmów wykorzystujemy najwyższej jakości sprzęt najlepszych marek, tj.:
kamery Sony, aparaty Sony, drony DJI, gimbale DJI2pro, 5-metrowy wysięgnik z włókna węglowego oraz nagłośnienie i oświetlenie.

 

Wykonujemy również FILMY i ZDJĘCIA z powietrza za pomocą DRONA.

Posiadamy profesjonalny sprzęt i narzędzia aby przygotować dla Państwa wyjątkowe ujęcia.

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań.
Funkcje te dostępne są po zalogowaniu w serwisie Poddebiczak.pl!

Rozpoczęcie: 19.01.2022, 18:39, zakończenie: 18.02.2022, 18:39

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - oferta zostanie sprawdzona w pierwszej kolejności!

Lista kategorii


margarita

  508 [pokaż]

Lokalizacja

  • cała Polska