Wystawiaj za darmo Rejestracja Logowanie

Nie tego szukasz ? Przejrzyj inne oferty z tej kategorii (NieruchomościGrunty i działkiGrunty rolne). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

ziemia rolna 1,13 ha - Grabina gmina Zadzim

Cena: 73 000 zł / działkę rolną

Biuro Nieruchomości oferuje do sprzedaży działkę rolną położoną w miejscowości Grabina gmina Zadzim. 

POWIERZCHNIA: 1,1300 ha

Działka składa się z dwóch odrębnych numerów ewidencyjnych - SPRZEDAŻ całości. Istnieje możliwość zakupu działki rolnej od drogi asfaltowej w cenie 60 000 zł. 

1. Działka o powierzchni 8400 m2 przylegająca bezpośrednio do drogi asfaltowej. Szerokość 14m. 

2. Działka o powierzchni 2900 m2 znajdująca się za działką o powierzchni 8400 m2. Działka nie ma dostępu do drogi publicznej. Szerokość 13 m. 

KUPUJĄCY NIE PŁACI WYNAGRODZENIA DLA BIURA

Posiadając kilkuletnie doświadczenie dbamy, aby każda oferta była indywidualna i dopracowana w każdym calu. Z nami uzyskasz korzystną cenę transakcyjną, bezpieczeństwo i wygodę, wygodne kredytowanie, oszczędność czasu, pewność i wsparcie oraz nowoczesne podejście do prezentacji i oferowania sprzedawanych nieruchomości. 

Sieradzkie Biuro Nieruchomości
tel. 535 - 007 - 134 
email. biuro@sieradzkie-nieruchomosci.pl
www.sieradzkie-nieruchomosci.pl

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań.
Funkcje te dostępne są po zalogowaniu w serwisie Poddebiczak.pl!

Wygasa za 27 dni
Rozpoczęcie: 25.01.2022, 09:44, zakończenie: 02.07.2023, 13:20

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - oferta zostanie sprawdzona w pierwszej kolejności!

Lista kategorii


Sieradzkie_Biuro

  535 [pokaż]

Lokalizacja

  • Grabina (gmina Zadzim)