Wystawiaj za darmo Rejestracja Logowanie

Nie tego szukasz ? Przejrzyj inne oferty z tej kategorii (NieruchomościMieszkaniaM3 (2 pokoje + kuchnia)). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Zamieszkaj nieopodal poddębickich term!

Cena: 319 000 zł / mieszkanie m3
do negocjacji

Centrum Wodolecznictwa i Rekreacji – Termy Poddębice to 7 basenów zewnętrznych i wewnętrznych o łącznej powierzchni lustra wody ok. 2300 m2. W 10 minut dojdziesz tam z mieszkania własnościowego, które mamy w naszej ofercie!

W solidnym, ocieplonym bloku przy ul. Przejazd czeka na Ciebie lokum o ciekawym rozkładzie gotowe do zamieszkania choćby od zaraz! Rewelacyjna lokalizacja – liczne: szkoły, sklepy, markety, urzędy, apteki, przychodnie w niemalże bezpośrednim sąsiedztwie. A po godzinach? Relaks i rozrywka na poddębickim ryneczku czy w ogrodzie zmysłów, które są dosłownie „tuż za rogiem” no i wspomniane wcześniej Termy.

Mieszkanie składa się z 2 pokoi: większego (ok. 25 m2 ) z balkonem i mniejszego (ok. 10 m2). Umeblowana nowocześnie kuchnia i wyremontowana łazienka to kolejne atuty tej oferty.

Zapraszamy na prezentację!

Zapraszam na prezentację!
Szczegóły oferty: INVESTOR NIERUCHOMOŚCI Konin ul. Al. 1 Maja 3 – Michał Kocik (licencja nr 23515), tel. 787 509 031 lub 63 307 05 01

Bezpieczna transakcja za pośrednictwem INVESTOR NIERUCHOMOŚCI:

  • darmowa pomoc przy uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na rynku
  • preferencyjne warunki opłat i terminy u Notariusza
  • pełne bezpieczeństwo kupna i sprzedaży w oparciu o polisę OC
  • doradztwo prawne
  • kompleksowe wsparcie agenta podczas całego procesu transakcji Wszystkie nasze oferty są dokładnie sprawdzane pod względem formalno – prawym.


Przeprowadzając transakcję w naszym biurze masz pewność, że będziesz w pełni bezpieczny!

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań.
Funkcje te dostępne są po zalogowaniu w serwisie Poddebiczak.pl!

Ostatnie zmiany: 05.01.2023 06:26
Wygasa za 4 dni
Rozpoczęcie: 05.07.2022, 14:47, zakończenie: 04.02.2023, 06:25

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - oferta zostanie sprawdzona w pierwszej kolejności!

Lista kategorii


IN_Turek

  787 [pokaż]

Lokalizacja

  • Poddębice (gmina Poddębice)