Wystawiaj za darmo Rejestracja Logowanie

Nie tego szukasz ? Przejrzyj inne oferty z tej kategorii (NieruchomościLokale użytkowe i magazyny). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Stacja LPG + budynek - KRĘPA, poddębicki

Oferta została wycofana przez użytkownika.Cena: 990 000 zł / nieruchomość

Stacja LPG w miejscowości Krępa Parcele. gm. Poddębice,
przy skrzyżowaniu Dróg Wojewódzkich 478 i 473.
4772 m2 teren z budynkiem, przeznaczony pod stację benzynową lub warsztat samochodowy.
Na posesję prowadzi asfaltowa Droga Wojewódzka 478, z bezpośrednim zjazdem na działkę, teren został przystosowany dla pojazdów typu cysterna, który został wykonany zgodnie z wydaną decyzja.
Do nieruchomości przynależy budynek o łącznej powierzchni 250 mkw, w którym znajduje się garaż z możliwością adaptacji w bezobsługową myjnię samochodową. Obiekt w pierwotnym wydaniu zaprojektowany jako lokal gastronomiczny, lecz w trakcie budowy zostało zmienione przeznaczenie na mieszkalne.
Działka w kształcie trójkąta o wymiarach: 137 m (Front), 68 m (bok), 155 m (dłuższy bok) i łącznej powierzchni 4772 mkw, częściowo ogrodzona betonowy płotem, teren utwardzony oraz uzbrojony w prąd, wodę z sieci i bez odpływowy zbiornik na nieczystości.
Z uwagi na ekonomiczność zainstalowane w 2021 r. panele fotowoltaiczne.

Niewątpliwie lokalizacja to mocna strona tej nieruchomości, w promieniu 20 km nie występują żadna stacja benzynowa, a położenie przy samym skrzyżowaniu z pewnością zachęca kierowców do skorzystania z usług.

oferta nr: LAGO 488

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań.
Funkcje te dostępne są po zalogowaniu w serwisie Poddebiczak.pl!

Rozpoczęcie: 04.08.2022, 12:32, zakończenie: 09.03.2023 14:29

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - oferta zostanie sprawdzona w pierwszej kolejności!

Lista kategorii


Metrohouse_Sieradz

  664 [pokaż]

Lokalizacja

  • Krępa (gmina Poddębice)

Informacje dodatkowe

  • Służymy pomocą w uzyskaniu kredytów, pożyczek, leasingów, dotacji, ...