Wystawiaj za darmo Logowanie Rejestracja

Nie tego szukasz ? Przejrzyj inne oferty z tej kategorii (NieruchomościGrunty i działkiBudowlane). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Działka BUDOWLANA BLISKO UNIEJOWA

Oferta wygasła!

Cena: 199 500 zł / działkę budowlaną

SZARÓW gm. Poddębice, 6 km od Uniejowa!!!

Działka o powierzchni 6000 m2 z wydanymi WZ

Dla działki wydane WZ na budynek mieszkalny jednorodzinny z niezbędną infrastrukturą techniczną oraz budynek gospodarczy do przechowywania maszyn rolniczych.

Media - prąd, woda - w drodze dojazdowej, ścieki - do wybudowania szczelny bezodpływowy zbiornik.

Dojazd- drogą gminną asfaltową.

W sąsiedztwie zabudowa jednorodzinna oraz tereny rolnicze.

 

Zapraszam do kontaktu.

 


Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

 

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań za pomocą ikon w prawym górnym rogu ogłoszenia.

Rozpoczęcie: 28.10.2022, 14:05, zakończenie: 17.01.2024, 18:56

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - oferta zostanie sprawdzona w pierwszej kolejności!


Metrohouse_Sieradz

 664 [pokaż]

Lokalizacja

  • Szarów (gmina Poddębice)

Informacje dodatkowe

  • Nr oferty HUMA873