Wystawiaj za darmo Logowanie Rejestracja

Nie tego szukasz ? Przejrzyj inne oferty z tej kategorii (Usługi i WynajemBudownictwo i remontyBudownictwoMurarstwo, tynkarstwo i ocieplanie). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Ocieplenie pianką PUR (poliuretanową), natrysko

Oferta wygasła!

Witam, jesteśmy firmą zajmującą się ocieplaniem technologią natryskową wykorzystującą piankę (poliuretanową) PUR. Nowoczesny system docieplenia i termoizolacji, lepszy niż dotychczas stosowane np. wełny. Pianka poliuretanowa jest doskonałym termo-izolatorem, wygłuszeniem, oraz hydro-izolatorem. Odporna na pleśń i grzyby. Nie lubią jej gryzonie i owady. Oferujemy ocieplenie/izolację:

- poddaszy,

- hal hodowlanych

- przechowalni

- dachów blaszanych

- ścian,

- fundamentów,

- posadzek pod wylewki.

Tel 510 800 636

Zapraszamy do kontaktu w celu umówienia się na budowie i przedstawienia darmowej wyceny

Zapraszamy na naszą stronę: www.super-pianka.pl

 

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań za pomocą ikon w prawym górnym rogu ogłoszenia.

Rozpoczęcie: 07.12.2022, 12:18, zakończenie: 18.02.2024, 12:40

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - oferta zostanie sprawdzona w pierwszej kolejności!


TomekPUR

 510 [pokaż]

Lokalizacja

  • Poddębice (cały powiat)