Wystawiaj za darmo Logowanie Rejestracja

Nie tego szukasz ? Przejrzyj inne oferty z tej kategorii (NieruchomościGrunty i działkiRekreacyjne). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Działka rekreacyjna-Brzeg

Oferta wygasła!

Cena: 125 000 zł / działkę rekreacyjną

Do sprzedania wyjątkowa działka rekreacyjna o pow. 45,85 położona bezpośrednio przy linii brzegowej Zbiornika Jeziorsko w miejscowości Brzeg, gmina Pęczniew, powiat Poddębice.

 

Działka o wymiarach 50,5 m x 85 m w całości ogrodzona z prywatną drogą dojazdową zabezpieczoną bramą wjazdową.

 

Ze względu na odległość od linii brzegowej brak możliwości zabudowy trwałej.

 

Dojazd droga asfaltową. Działka nieuzbrojona z możliwością podłączenia prądu, wody.

Na działce liczne, wieloletnie nasadzenia drzew i krzewów.

 

Jeziorsko jako sztuczny zbiornik zaporowy na rzece Warta stanowi  największy akwen i zbiornik retencyjny w regionie łódzkim. Jest doskonałym  miejscem wypoczynku i rekreacji. Obfituje w wiele ciekawych pod względem rekreacyjnym, przyrodniczym i turystycznym atrakcji.

 

 

Czy to może to być poszukiwane prze Ciebie miejsce?

By to sprawdzić wystarczyć sięgnąć po telefon i umówić się na prezentację.

 

Doradca prowadzący ofertę:

Wioleta Piotrowska

kom. 502 666 060

tel. 43 827 50 50

-------------------------------------------

PIOTROWSKA NIERUCHOMOŚCI

ul. Jana Pawła II 84J, 98-200 Sieradz

e-mail: biuro@piotrowskanieruchomosci.pl

www.piotrowskanieruchomosci.pl

----------------------------------------------------------------------------------------------------

Pośrednik odpowiedzialny zawodowo: Wioleta Piotrowska (licencja nr: 20011).

Staramy się, aby informacja dotycząca oferowanej nieruchomości była możliwie dokładna, kompletna i aktualna. Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji. Informacja ta nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów prawa i winna być interpretowana jedynie jako informacja o której mowa w art. 71 KC.

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez pisemnego zezwolenia jest zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań za pomocą ikon w prawym górnym rogu ogłoszenia.

Rozpoczęcie: 13.12.2022, 15:19, zakończenie: 06.12.2023, 13:38

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - oferta zostanie sprawdzona w pierwszej kolejności!


PIOTROWSKA

 502 [pokaż]

Lokalizacja

  • Brzeg (gmina Pęczniew)