Wystawiaj za darmo Rejestracja Logowanie

Nie tego szukasz ? Przejrzyj inne oferty z tej kategorii (Rośliny i ZwierzętaNasiona, nawozy i preparaty). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Naturalny materiał organiczny dla rolnictwa

Oferta wygasła.Cena: 410 zł / tonę

 

 

Materiał organiczny / kopalina pochodzenia leśnego- liściasta

 Produkt spełniający rolę  wspomagania  uprawy -rozwoju roslin, działa w glebie  nawet  do 2 lat

W rolnictwie sprawdza się w zastosowaniu pod  uprawy  :  , zboża ozime oraz jare. użytki zielone

ponadto pod rośliny takie jak: rzepak ,cebula, chrzan , gdyż zawiera  siarkę.

Nadaje się pod  rośliny okopowe bo nie zmienia ich barwy jak w przypadku  innych  środków. Sprawdza się pod uprawę kukurydzy oraz bardzo ważne nawozy chemiczne tracą właściwości a nawet szkodzą na uprawy gdy jest susza. nateriał Organiczny  nie traci na swojej właściwości podczas suszy. Karbon jest próchnicą ,  rozkłada się dłużej i działa dłużej, a stosowany pod łąki  działanie jest nawet do  24 miesięcy.

Karbon w ogrodnictwie:

Borówka Amerykańska

Zastosowany pod drzewa owocowe, drzewa ozdobne  daje im pełne składniki , zawiera różne  podstawowe składniki które potrzebują drzewa owocowe,  inne rośliny owocowe oraz ozdobne.

Znakomicie sprawdza się  jako dodatek pod uprawę truskawek, należy tez zwrócić uwagę na to że jest to  produkt naturalny a nie  produkt chemiczny, zatem ekologia.

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań.
Funkcje te dostępne są po zalogowaniu w serwisie Poddebiczak.pl!

Rozpoczęcie: 24.01.2023, 12:18, zakończenie: 23.02.2023, 12:18

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - oferta zostanie sprawdzona w pierwszej kolejności!

Lista kategorii


biokarbon

  783 [pokaż]

Lokalizacja

  • cała Polska

Informacje dodatkowe

  • opakowanie Big Bag, luzem,