Wystawiaj za darmo Logowanie Rejestracja

Nie tego szukasz ? Przejrzyj inne oferty z tej kategorii (Usługi i WynajemEdukacja, nauka i szkoleniaKursy i szkolenia). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Kurs operatora żurawi przenośnych HDS i leśnych

Cena: 720 zł / kurs

Od 18 lat Ośrodek Kształcenia Zawodowego Andrzej Kalemba zajmuje się przeprowadzaniem kursów i szkoleń zawodowych. Posiadamy własne sale wykladowe oraz park maszynowy. Prowadzimy m. inn. kursy operatorów żurawi przenośnych typu HDS zakończone egzaminem przed komisją UDT.

Zaświadczenie UDT uprawnia do obsługi żurawi przenośnych typu HDS, przewoźnych np. leśnych oraz stacjonarnych, montowanych najczęciej na halach przemysłowych. Zaświadczenie jest ważne przez okres 10 lat i nie obejmuje ograniczenia tonażowego.

Posiadamy włąsny żuraw przenośny typu HDS montowany na przyczepie oraz plac zajęc praktycznych dostosowany do wymogów UDT z 2021 roku. Nanaszym sprzęcie się szkolisz i na nim zdajesz państwowy egzamin. Kurs obejmuje zajęcia teoretyczne w formie on-line (dostep 24h na naszej platformie szkoleniowej) oraz zajęcia praktyczne na naszym żurawiu.

Program szkolenia obejmuje:

- Dozór Techniczny na żurawiami przenośnymi

- typy żurawi przenośnych - przeładunkowych (przenośne, przewoźne, stacjonarne)

- budowa żurawi, zabezpieczenia

- zajęcia praktyczne na żurawiu HDS

- obowiązki operatorów żurawi przełdunkowych

- bhp, p/poż, I Pomoc

Szczegółowy opis kursu znajduje się na naszej stonie internetowej www.kursy-wielun.pl/kurs-zurawie-hds.htm

 

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań za pomocą ikon w prawym górnym rogu ogłoszenia.

Ostatnie zmiany: 18.09.2023 20:26
Wygasa za 19 dni
Rozpoczęcie: 14.05.2023, 19:47, zakończenie: 09.08.2024, 19:22

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - oferta zostanie sprawdzona w pierwszej kolejności!


djandre

 504 [pokaż]

Lokalizacja

  • Poddębice (cały powiat)