Wystawiaj za darmo Logowanie Rejestracja

Nie tego szukasz ? Przejrzyj inne oferty z tej kategorii (Usługi i WynajemReklama, marketing i Public Relations). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Poprowadzę Twoje strony w Social Media.

Cena: 500 zł / miesiąc

Gotowy na ekscytującą podróż po mediach społecznościowych?

Zajmiemy się Twoim profilem firmowym na Instagramie, Facebooku, LinkedInie i TikToku:

Kreatywne rolki i TikToki z Twoich materiałów Grafiki, które przyciągną uwagę, i relacje na Instagram/Facebook Trendy i inspiracje, byś zawsze był/a krok przed konkurencją Tworzymy strategie, jeśli ich jeszcze nie masz Treści, które angażują Twoją społeczność Skuteczne reklamy Facebook/Instagram ADS

Zaangażowanie w rozwój Twojego profilu to dla nas priorytet. 500zł/mc to nasza oferta za 4 posty i 1 reklamę miesięcznie lub wybierz wyższy pakiet.

Skontaktuj się już teraz! 

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań za pomocą ikon w prawym górnym rogu ogłoszenia.

Wygasa za 8 dni
Rozpoczęcie: 18.08.2023, 11:35, zakończenie: 29.07.2024, 08:34

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - oferta zostanie sprawdzona w pierwszej kolejności!


indigogroup

 609 [pokaż]

Lokalizacja

  • cała Polska

Informacje dodatkowe

  • Sieradz, Kościelna 44