Wystawiaj za darmo Logowanie Rejestracja

Nie tego szukasz ? Przejrzyj inne oferty z tej kategorii (Usługi i WynajemBudownictwo i remontyInstalacje i naprawyElektryka i elektronika). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Instalacja fotowoltaiczna - DOTACJA!

Oferta wygasła!

Zaprojektujemy instalację, która będzie odpowiednia dla Twojego budynku i zamontujemy panele słoneczne wraz z osprzętem. Wreszcie staniesz się niezależny od rosnących cen za prąd.

Załóż instalację fotowoltaiczną i zyskaj nawet 7.000 zł dofinansowania w ramach Programu "Mój Prąd" lub do 15.000 zł z dotacją Czyste Powietrze. Pomożemy Ci załatwić wszelkie formalności związane z dotacją i rozliczeniem.

Dzięki instalacji fotowoltaicznej możesz pokryć w 100% zapotrzebowanie na energię elektryczną.

Napisz lub zadzwoń a otrzymasz indywidualną ofetę skrojoną na miarę Twoich potrzeb! 

Sprawdź nas na facebooku i odwiedź naszą stronę internetową !

NTW Airconomic _ www.ntwsieradz.pl _ tel. 887-886-146 _ e-mail: kontakt@ntwsieradz.pl

 

 

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań za pomocą ikon w prawym górnym rogu ogłoszenia.

Rozpoczęcie: 29.09.2023, 11:17, zakończenie: 24.12.2023, 15:14

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - oferta zostanie sprawdzona w pierwszej kolejności!


Norek147

 887 [pokaż]

Lokalizacja

  • cała Polska

Informacje dodatkowe

  • www.ntwsieradz.pl kontakt@ntwsieradz.pl tel. 887-886-146