Wystawiaj za darmo Logowanie Rejestracja

Nie tego szukasz ? Przejrzyj inne oferty z tej kategorii (Dom i OgródOgródMeble i architektura ogrodowa). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Huśtawka ogrodowa z bali akacjowych

Oferta wygasła!

Cena: 1 900 zł / sztukę

 

Huśtawka ogrodowa z bali akacjowych

Cena:  1900,00 zł

 

Huśtawki wykonywane są z odpowiednio dobranych, naturalnych bali drewnianych. Bale są sezonowane, po czym szlifowane i impregnowane Drewnochronem w wybranym przez klienta kolorze. Całość huśtawki jest łączona ze sobą za pomocą ocynkowanych śrub. Siedzisko huśtawki wykonywane jest z desek niesztorcowanych, co zapewnia niepowtarzalny wygląd produktu. Siedzisko mocowane jest na ocynkowanym łańcuchu, który zapewnia trwałość i bezpieczeństwo urządzenia. Huśtawka jest stabilna i bezpieczna.

Parametry:

Szerokość huśtawki: 280 cm
Wysokość huśtawki: 220 cm
Długość ławki siedziska: 150 cm

Koszty transportu pokrywa zamawiający (1,2 zł/km lub ustalany indywidualnie)

Więcej informacji na naszej stronie: Ogrodowy Styl Załęcze,

Link do strony: ogrodowealtany.com

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań za pomocą ikon w prawym górnym rogu ogłoszenia.

Rozpoczęcie: 27.11.2023, 14:20, zakończenie: 27.12.2023, 14:20

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - oferta zostanie sprawdzona w pierwszej kolejności!


ogrodowystylzalecze

 605 [pokaż]

Lokalizacja

  • Poddębice (cały powiat)

Informacje dodatkowe

  • Ogrodowy Styl Załęcze - Rafał Cembik Załęcze Małe 100 A, 98- 335 Pątnów 605 160 475