Wystawiaj za darmo Logowanie Rejestracja

Nie tego szukasz ? Przejrzyj inne oferty z tej kategorii (Usługi i WynajemEdukacja, nauka i szkoleniaKursy i szkolenia). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Dziennikarstwo dla początkujących

Czy marzysz o fascynującej karierze dziennikarskiej lub chcesz rozwijać swoje umiejętności w tej dziedzinie? Oto idealna okazja, aby zrealizować swoje marzenia! Centrum Szkoleń MG-EDU serdecznie zaprasza Cię na kurs online "Dziennikarstwo dla Początkujących," gdzie:

 Poznasz zasady dobrego dziennikarstwa,
Odkryjesz różne gatunki dziennikarskie i główne formy wypowiedzi,  Dowiesz się, jak przeprowadzać efektywne wywiady,
 

 Nie wymagamy wcześniejszego doświadczenia - kurs jest dedykowany osobom rozpoczynającym swoją przygodę z dziennikarstwem.

 Dlaczego warto wybrać nasz kurs?

  1.  Dostępność online - ucz się w dogodnym dla siebie czasie i miejscu,
  2.  Nauka podstawowych technik dziennikarskich, takich jak pisanie artykułów, przeprowadzanie wywiadów, tworzenie reportaży wideo i więcej,
  3.  Certyfikat ukończenia - potwierdzenie zdobytych umiejętności, cenny dodatek do Twojego CV.

 Kurs skierowany jest do wszystkich, którzy marzą o pracy w pasjonującym świecie dziennikarstwa i chcą zdobyć niezbędną wiedzę i umiejętności.

 Sprawdź szczegóły oferty na mg-edu.pl/

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań za pomocą ikon w prawym górnym rogu ogłoszenia.

Wygasa za 11 dni
Rozpoczęcie: 22.02.2024, 11:57, zakończenie: 02.05.2024, 09:31

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - oferta zostanie sprawdzona w pierwszej kolejności!


MG-edu

 663 [pokaż]

Lokalizacja

  • cała Polska