Wystawiaj za darmo Logowanie Rejestracja

Nie tego szukasz ? Przejrzyj inne oferty z tej kategorii (Usługi i WynajemPozostałe). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Pisanie CV/cała Polska/zapłata po/4 gwarancje

WAŻNE

W galerii ogłoszenia znajdziesz nie tylko przykłady wykonanych przeze mnie CV, ale także listę 4 gwarancji, które zapewnią Ci bezpieczeństwo, satysfakcję, skuteczność i terminowość. Poza tym możesz zapoznać się z pozytywnymi opiniami moich klientów oraz informacjami o tym, co jest wliczone w cenę CV. Pokazuję Ci także, jak w prosty sposób krok po kroku możesz zdobyć swoje nowe CV, które otworzy Ci drzwi do wymarzonej pracy!

JEŚLI:

-> pragniesz szybko i bezproblemowo znaleźć pracę,
-> chcesz otrzymywać więcej zaproszeń na rozmowy kwalifikacyjne,
-> dążysz do tego, aby świetnie zarabiać,
-> poszukujesz pracy, w której będziesz doceniany/a,
-> starasz się o pracę, która przyniesie Ci satysfakcję i możliwość rozwoju,

jesteś we właściwym miejscu, a moja oferta jest stworzona z myślą o Tobie.


BEZPŁATNA KONSULTACJA CV (bez żadnych zobowiązań)

Możesz umówić się na bezpłatną konsultację napisanego przez Ciebie CV - po wypełnieniu przesłanego przeze mnie krótkiego formularza, do którego dołączysz swoje CV,  w ciągu 24 godzin otrzymasz mailowo opinię na temat Twojego dokumentu w formie kilkunastominutowego nagrania audio, w której zawrę wszystkie istotne kwestie związane z Twoim CV. Omówię m.in.: układ oraz zawartość poszczególnych sekcji, szatę graficzną, sposób, w jaki prezentujesz swoje doświadczenie i umiejętności, dopasowanie CV do stanowiska, o które się ubiegasz itd. Odpowiem także na pytania i wątpliwości, które zapiszesz w  formularzu. 

CO ZYSKUJESZ, ZAMAWIAJĄC CV?

Czas.
Nie trać go na poszukiwanie odpowiednich szablonów CV, analizę oczekiwań pracodawców, pisanie, formatowanie i dostosowywanie treści CV do ofert pracy. Pozwól mi zadbać o Twój profesjonalny i adekwatny do stanowiska wizerunek zawodowy, dzięki czemu będziesz miał / miała czas, aby perfekcyjnie przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej.

Pieniądze.
CV to nie tylko dokument, to przede wszystkim inwestycja w Twoją przyszłość zawodową. Stworzone przeze mnie CV zwiększy Twoje szanse na zdobycie lepiej płatnej pracy, co przekłada się na długoterminowe korzyści finansowe. Dodatkowo pomoże Ci szybciej znaleźć zatrudnienie i rozpocząć zarabianie.

Spokój.
Nie musisz się martwić o to, czy Twoje CV jest wystarczająco atrakcyjne dla pracodawców. Możesz być pewien / pewna, że wyróżni się spośród CV innych kandydatów i przyciągnie uwagę Twojego przyszłego pracodawcy.

Wsparcie.
Jestem po to, aby pomóc Ci na każdym etapie. Od wypełnienia kwestionariusza, przez dostarczenie Ci gotowego CV i udzielenie odpowiedzi na Twoje pytania, aż po dodatkową konsultację, jeśli będzie taka potrzeba. Twój sukces jest moim priorytetem.

CENNIK

-> profesjonalne CV – 150 zł
-> dodatkowa wersja stworzonego przeze mnie CV (dostosowana do innego stanowiska lub konkretnej oferty pracy) – od 50 zł
-> korekta Twojego CV – od 50 zł
-> oprawa graficzna Twojego CV – 35 zł
-> covering e-mail – 40 zł

W razie jakichkolwiek pytań pozostaję do Twojej dyspozycji :)

Możesz do mnie napisać lub zadzwonić :) 

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań za pomocą ikon w prawym górnym rogu ogłoszenia.

Ostatnie zmiany: 03.04.2024 17:57
Wygasa za 24 dni
Rozpoczęcie: 27.03.2024, 15:08, zakończenie: 19.06.2024, 17:59

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - oferta zostanie sprawdzona w pierwszej kolejności!


Amatczak86

 515 [pokaż]

Lokalizacja

  • Poddębice (cały powiat)