Wystawiaj za darmo Logowanie Rejestracja

Nie tego szukasz ? Przejrzyj inne oferty z tej kategorii (Usługi i WynajemSport, turystyka i rekreacja). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

POLE CAMPINGOWE - RUDNIKI MAJÓWKA ZA DARMO!!!

Oferta wygasła!

Cena: 1 zł / dobę

SERDECZNIE ZAPRASZAMY

MAJÓWKA ZA DARMO

 

Witajcie nowe pole campingowe w naszej okolicy już otwarte!!! 

Na naszym obiekcie znajdziecie ciszę, spokój oraz miejsce do obcowania z naturą gdzię świetnie wypoczniecie a zarazem aktywnie spędzicie swój wolny czas np. na naszym łowisku.

Oferujemy kilknaście miejsc na przyczepy campingowe z miejscem parkingowym oraz podłączeniem do sieci, budynek sanitarny z prysznicami oraz toaletami. Udostępniamy leżaki parasolki oraz podstawowy sprzęt wędkarski a to wszystko w MAJÓWKE ZA DARMO.

PRZYJEDŹ - SPRAWDŹ - CIESZ SIE I BAW ZA DARMO PRZEZ CAŁA MAJÓWKE OD 27.04 DO 5.05.2024!!!!!! 

ZADZWON I SPRAWDŹ

W razie jakichkolwiek pytań proszę dzwonić 507 180 950 lub 509 685 720

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań za pomocą ikon w prawym górnym rogu ogłoszenia.

Rozpoczęcie: 04.04.2024, 08:44, zakończenie: 04.05.2024, 08:44

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - oferta zostanie sprawdzona w pierwszej kolejności!


thermopol

 507 [pokaż]

Lokalizacja

  • Rudniki (gmina Pęczniew)