Wystawiaj za darmo Logowanie Rejestracja

Nie tego szukasz ? Przejrzyj inne oferty z tej kategorii (NieruchomościBiura, lokale i magazyny). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Nieruchomość pod działaność i do zamieszkania

Cena: 680 360 zł / nieruchomość
do negocjacji

Warsztat samochodowy, stacja diagnostyczna, wulkanizacja? A może magazyn lub hala przemysłowa? To wszystko razem z powierzchnią mieszkalną może być na wyciągnięcie Twojej ręki!

Z przyjemnością przedstawiam Państwu niepowtarzalną ofertę sprzedaży budynku, który został stworzony pod warsztat samochodowy z pomieszczeniami socjalno-biurowymi. Budynki te są połączone z domem. Obiekt znajduje się w świetnej lokalizacji w miejscowości Góra Bałdrzychowska, niedaleko Poddębic. Działka, na której usytuowany jest budynek, ma 4979 mkw.

W skład nieruchomości wchodzą:

Budynki przemysłowe:
- 3-stanowiskowy warsztat
- hala magazynowa

Budynek mieszkalny:
- hol
- pokój dzienny
- kuchnia z jadalnią
- łazienka z prysznicem i WC

Pomieszczenia socjalne:
- hol
- biuro
- kuchnia
- łazienka z prysznicem i WC
- kotłownia

Poruszając się po nieruchomości z łatwością można docenić pomysł, z jakim wszystko zostało wybudowane. Obiekt składa się z dwóch wydzielonych części: mieszkalnej i usługowej. Do części usługowej należą pomieszczenia socjalne i biuro, z którego jest bezpośrednie przejście do warsztatu. Część usługowa to także warsztat, który posiada 3 stanowiska naprawcze. Każde z nich zostało wyposażone w wysoką bramę garażową. Dodatkową zaletą warsztatu jest kanał samochodowy. Do części usługowej zalicza się również hala z dużą bramą przesuwną, w której znajdują się dwa podnośniki kolumnowe (4 oraz 5 ton). Obie części są wydzielone za pomocą ścian, dzięki czemu część mieszkalna jest dyskretnie oddalona od części usługowej, co zdecydowanie wpływa na komfort codziennego funkcjonowania.

Budynek mieszkalny oraz hala powstały w latach 50., zmodernizowane zostały w latach 70. Warsztat został wybudowany po 2005 roku. Wszystkie budynki są ocieplone. Na nieruchomości znajduje się instalacja fotowoltaiczna (około 10 kW), dzięki czemu ogrzewanie elektryczne okazuje się być najkorzystniejszym rozwiązaniem. Obiekt wyposażony jest również w monitoring wewnętrzny oraz zewnętrzny.

Nieruchomość znajduje się w miejscowości Góra Bałdrzychowska, posiada bezpośredni zjazd z drogi publicznej. Niespełna 6 km od obiektu znajdują się Poddębice, w mieście tym znajdziemy wiele prężnie działających firm, a także wszelkie udogodnienia życia codziennego oraz baseny termalne. Łódź znajduje się w odległości 45 km.

Obiekt jest rewelacyjną ofertą dla kogoś, kto pragnie prowadzić własny biznes i mieć go cały czas pod swoim okiem i kontrolą. Układ budynku zapewnia komfortowe warunki pracy oraz daje możliwości przekształcenia go według własnych planów i potrzeb, np. na magazyn, hurtownię czy halę przemysłową. Nieruchomość usytuowana jest na obszernej, ogrodzonej działce, która umożliwia bezproblemowy dojazd samochodów (również ciężarowych) oraz plac parkingowy.

Serdecznie zapraszam do kontaktu, z przyjemnością opowiem więcej na naszym spotkaniu.

Sylwia Wojtczak 785 991 222

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań za pomocą ikon w prawym górnym rogu ogłoszenia.

Wygasa za 30 dni
Rozpoczęcie: 19.05.2024, 09:56, zakończenie: 12.07.2024, 19:19

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - oferta zostanie sprawdzona w pierwszej kolejności!


wojk

 785 [pokaż]

Lokalizacja

  • Góra Bałdrzychowska (gmina Poddębice)