Wystawiaj za darmo Logowanie Rejestracja

Nie tego szukasz ? Przejrzyj inne oferty z tej kategorii (MotoryzacjaMaszyny rolniczePozostałe maszyny rolnicze). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Przenośnik ślimakowy T-206/2 z wózkiem

Cena: 4 800 zł / maszynę

Przenośniki ślimakowe przeznaczone są do przemieszczania wszelkiego rodzaju ziarna i nasion zbóż oraz wszelkich materiałów sypkich (np. cementu, wiorów drewnianych, peletu, miału i groszku węglowego) na niewielkie odległości, do załadunku silosów, rozsiewaczy i siewników na polu, do napełniania worków itp.

Przenośnik slimakowy T-206/2 z wózkiem

- średnica wewnętrzna przenośnika fi 140

- wydajność 16-24 t/h

- moc silnika 2,2 kW

- masa przenośnika 4m bez wózka 90kg

- napięcie znamionowe 230/400 V

W ofercie posiadamy szeroką gamę maszyn oraz urządzenia rolniczych, części do ciągników i maszyn rolniczych oraz sprzęt BHP

agromir-polska.pl

Zapraszamy do kontaktu

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań za pomocą ikon w prawym górnym rogu ogłoszenia.

Wygasa za 9 dni
Rozpoczęcie: 22.05.2024, 14:47, zakończenie: 21.06.2024, 14:47

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - oferta zostanie sprawdzona w pierwszej kolejności!


camarasieradz

 664 [pokaż]

Lokalizacja

  • Poddębice (cały powiat)