Wystawiaj za darmo Logowanie Rejestracja

Nie tego szukasz ? Przejrzyj inne oferty z tej kategorii (MotoryzacjaMaszyny rolniczeCzęści, opony i wyposażenie). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Rozrusznik R10A, 24V, 4,8kW, BIZON

Oferta wygasła!

Cena: 899 zł / sztukę

Rozrusznik R10A, 24V, 4,8kW, bendix 11 zębów, Bizon, Autosan, Star

informacje i parametry techniczne:

Rozrusznik R10A 24V

Zastosowanie: kombajn Bizon, Bizon Rekord

nr kat. 5040990600

Producent POL Elektrik

POL ELEKTRIK jest marką znaną na rynku polskim ze swoich produktów, którymi są głównie rozruszniki i alternatory do ciągników rolniczych.

Firma, która powstała w 1993 roku jest profesjonalnym producentem rozruchowych elementów elektrycznych dla motoryzacji, rolnictwa i przemysłu (sprzęt - HEAVY DUTY).

Ponad 25-letnie doświadczenie produkcyjne, ścisłe utrzymywanie standardów produkcji i magazynowania zgodne z posiadanym certyfikatem ISO 9001:2000 zapewnia zaspokojenie stale rosnących potrzeb klientów i wysokich standardów jakościowych.

W ofercie sklepu posiadamy również szeroką ofertę części do maszyn i ciągników rolniczych polskich oraz zagranicznych wyposażenia warsztatów, odzież BHP

agromir-polska.pl

Zapraszamy do kontaktu

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań za pomocą ikon w prawym górnym rogu ogłoszenia.

Rozpoczęcie: 20.06.2024, 15:53, zakończenie: 20.07.2024, 15:53

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - oferta zostanie sprawdzona w pierwszej kolejności!


camarasieradz

 664 [pokaż]

Lokalizacja

  • Poddębice (cały powiat)