Wystawiaj za darmo Logowanie Rejestracja

Nie tego szukasz ? Przejrzyj inne oferty z tej kategorii (MotoryzacjaPodzespoły samochodów osobowychPłyny eksloatacyjne, oleje). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

PROLONG Dodatek do paliwa czyści wtryski BENZYN

Cena: 50 zł / sztukę

Aukcja dotyczy

Fast Fuel - Injector Cleaner

12 oz - 354 ml

Fast Fuel™ Fuel Injector Cleaner

"Fast Fuel™ Injector Cleaner" to preparat, którego receptura powstała w Firmie Golden West w U.S.A. Skład chemiczny preparatu jest zastrzeżony i prawnie chroniony. To nowoczesny i skuteczny w działaniu preparat stworzony do ochrony i czyszczenia układów wtryskowych w pojazdach napędzanych benzyną. Usuwa nagary na zaworach ssących i wydechowych. Chroni układ paliwowy przed korozją. Usuwa gumę i związki węgla z układu paliwowego. Zabezpiecza układ paliwowy przed odkładaniem się w nim osadów. Przywraca prawidłowe dozowanie mieszanki i jej optymalne spalanie, co przekłada się na bardziej ekonomiczne zużycie paliwa. Oczyszczony przez preparat układ paliwowy zapewnia osiągi pojazdu (moc, przyśpieszenie, prędkość maksymalną) na poziomie danych producenta pojazdu, a wielu przypadkach je podnosi. Zapewnia równą i cichszą pracę silnika. Ułatwia rozruch silnika w każdych warunkach (ekstremalnie niska lub wysoka temperatura otoczenia). Część składników preparatu działa na benzynę jako „katalizator” przyczyniając się do efektywniejszego spalania benzyny. Zmniejsza ilość substancji szkodliwych w spalinach. Szczególnie przydatny w samochodach eksploatowanych na krótkich odcinkach i w warunkach miejskich. Preparat jest kompatybilny ze wszystkimi gatunkami benzyn.

Jak korzystać?

Fast Fuel™ Injector Cleaner” jest szybki i łatwy w użyciu. Preparat w opakowaniu 12 oz. (354 ml.) przeznaczony jest na 70 litrów benzyny. Wlać całą zawartość opakowania do prawie pustego zbiornika paliwa, a następnie wypełnić zbiornik benzyną. W przypadku zatankowania mniejszej ilości benzyny, należy zmniejszyć dawkę preparatu proporcjonalnie. Zaleca się stosowanie preparatu przynajmniej raz na 5000 km. przebiegu pojazdu. Zastosuj kiedy zauważysz spadek mocy silnika, że silnik pracuje nierównomiernie, spalanie jest powyżej normy, samochód nadmiernie dymi, zatankowałeś paliwo o kiepskiej jakości lub zabrudzone.

Dostępne opakowania:

  • Występuje w opakowaniu 12 oz. (12 uncji), tj. ok. 354 ml.
  • Występuje w opakowaniu 5 galonów amerykańskich, tj. ok. 18,9 litra.

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań za pomocą ikon w prawym górnym rogu ogłoszenia.

Ostatnie zmiany: 15.05.2023 10:26
Wygasa za 5 dni
Rozpoczęcie: 11.06.2019, 15:30, zakończenie: 26.06.2024, 09:32

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - oferta zostanie sprawdzona w pierwszej kolejności!


AkumulatoryPabianice

 601 [pokaż]

Lokalizacja

  • Poddębice (cały powiat)